Опис авто
Hyundai Kona 2021
Опис авто
Hyundai Kona 2021 — компактний кросовер американської специфікації, який поєднує маневреність, економічність і сучасні технології. Це практичний автомобіль для міста та активного способу життя, зручний у щоденній експлуатації та достатньо комфортний для подорожей. Якщо купити Hyundai Kona 2021 з США з доставкою під ключ, отримаєш стильний і надійний кросовер із хорошим рівнем оснащення.
Екстер’єр
Hyundai Kona 2021 має сучасний і динамічний вигляд:
• оновлена передня частина після рестайлінгу 2021 року;
• світлодіодні фари та денні ходові вогні;
• легкосплавні диски 16, 17 або 18 дюймів залежно від комплектації;
• рейлінги на даху у старших версіях;
• пластикові захисні накладки по периметру кузова.
Дизайн автомобіля виглядає яскраво та молодіжно, добре підходить для міських умов.
Інтер’єр
Салон Hyundai Kona 2021 орієнтований на зручність і функціональність:
• просторий салон на 5 пасажирів;
• тканинні або шкіряні сидіння залежно від комплектації;
• підігрів передніх сидінь у версіях SEL і вище;
• автоматичний клімат-контроль у середніх і топових комплектаціях;
• мультимедіа з екраном 8 або 10.25 дюйма;
• підтримка Apple CarPlay та Android Auto.
Інтер’єр простий, зрозумілий і зручний для повсякденного використання.
Двигуни та технічні характеристики
Для Hyundai Kona 2021 на ринку США були доступні такі варіанти:
• 2.0-літровий бензиновий двигун – приблизно 147 к.с.;
• 1.6-літровий турбований двигун – близько 175 к.с.;
• 6-ступенева автоматична коробка передач для 2.0;
• 7-ступенева роботизована DCT для 1.6 Turbo;
• передній привід FWD стандартно;
• повний привід AWD – як опція.
Також у 2021 році існували версії Kona Electric і спортивна Kona N.
Витрата пального (в літрах)
Для бензинових модифікацій:
• місто: приблизно 9–10 л/100 км;
• траса: приблизно 7–8 л/100 км;
• комбінований режим: близько 8–9 л/100 км.
Турбована версія може споживати трохи більше залежно від стилю їзди.
Керованість і комфорт
Hyundai Kona 2021 забезпечує:
• легке та точне керування у міських умовах;
• комфортну підвіску для повсякденних поїздок;
• хорошу маневреність і компактні габарити;
• впевнену поведінку на трасі;
• зручну посадку водія та пасажирів.
Автомобіль чудово підходить для щоденного використання у великому місті.
Комплектації / що дає кожна версія
У США Kona 2021 пропонувалася в кількох комплектаціях: SE, SEL, N Line та Limited.
SE – базова комплектація:
• базові системи безпеки;
• мультимедіа з підтримкою смартфонів;
• кондиціонер і стандартні опції.
SEL додає:
• підігрів передніх сидінь;
• покращену мультимедіа;
• розширений пакет електронних асистентів.
N Line – спортивна версія:
• агресивний дизайн кузова;
• турбований двигун 1.6 л;
• спортивні акценти в салоні.
Limited – топова комплектація:
• шкіряний салон;
• вентиляція сидінь;
• преміальна аудіосистема;
• максимальний пакет технологій.
Оснащення (можливе/опційне)
Hyundai Kona 2021 може мати:
• адаптивний круїз-контроль;
• бездротову зарядку смартфона;
• панорамний дах;
• електропривід сидіння водія;
• камеру заднього виду та парктроніки;
• систему кругового огляду 360°.
Набір опцій дозволяє зробити автомобіль максимально комфортним.
Системи безпеки
Модель оснащена комплексом Hyundai SmartSense:
• автоматичне екстрене гальмування;
• утримання в смузі руху;
• контроль сліпих зон;
• адаптивний круїз-контроль;
• попередження про перехресний рух позаду;
• повний комплект подушок безпеки.
Рівень безпеки відповідає сучасним стандартам 2021 року.
Технології та інновації
Hyundai Kona 2021 пропонує:
• мультимедійну систему з сенсорним дисплеєм;
• цифрову панель приладів у старших версіях;
• інтеграцію зі смартфонами;
• сучасні електронні асистенти водія;
• зручні налаштування автомобіля через бортовий комп’ютер.
Автомобіль залишається актуальним і технологічним навіть сьогодні.
Висновок
Hyundai Kona 2021 — це надійний, економічний і зручний компактний кросовер, який ідеально підходить для міських умов та щоденного використання. Якщо купити Hyundai Kona 2021 з США з доставкою під ключ, отримаєш практичний автомобіль із сучасними технологіями, хорошим рівнем комфорту та безпеки.





