Офіційний імпортер авто з США в Україну з 2018 року
063 941 1973
Hyundai Tucson SEL 2019 0

Hyundai Tucson

2019 року випуску
Ціна на аукціоні
$5 500*
• 246 675 грн - дивитись курс
Авто від страхової компанії
Доставка за 60 днів
Мінімальні ушкодження
Гарантія на ремонт до 1 року

Характеристики авто:
Кросовер
2019
25 089 миль
Бензин, 2.4 л.
Передній
Автоматична

Опис авто

Hyundai Tucson SEL 2019

Опис авто

Hyundai Tucson SEL 2019
— компактний кросовер для ринку США, який поєднує практичність, комфорт і розширене базове оснащення у порівнянні з версією SE. Комплектація SEL добре підходить для щоденного використання в місті та на трасі, пропонуючи більше зручностей і систем безпеки. Якщо купити Hyundai Tucson SEL 2019 з США з доставкою під ключ, отримаєш збалансований SUV для повсякденних поїздок і подорожей.

Екстер’єр
Hyundai Tucson SEL 2019 має сучасний і стриманий вигляд:

• фірмова решітка радіатора Hyundai;

• LED-денні ходові вогні;

• галогенні або LED-фари (залежно від пакету);

• легкосплавні диски 17″;

• кузовні дзеркала з електроприводом і підігрівом;

• рейлінги на даху.

Дизайн орієнтований на універсальність і щоденну практичність.

Інтер’єр
Салон Hyundai Tucson SEL 2019 пропонує комфортний рівень оснащення:

• 5-місна компоновка;

• тканинна оббивка сидінь;

• електрорегулювання водійського сидіння (можливо);

двозонний автоматичний клімат-контроль;

• мультимедійна система з дисплеєм 7″;

• Apple CarPlay та Android Auto;

• Bluetooth і USB-порти;

• багатофункціональне кермо.

Інтер’єр створений для зручного щоденного користування.

Двигуни та технічні характеристики (USDM)
Hyundai Tucson SEL 2019 для США оснащувався:

2.4-літровим бензиновим атмосферним 4-циліндровим двигуном;

• потужність — приблизно 181 к.с.;

• крутний момент — близько 237 Н·м;

• 6-ступенева автоматична коробка передач;

• привід — передній (FWD) або повний AWD.
У деяких конфігураціях (SEL Plus) могла зустрічатися інша силова установка, але стандартний SEL найчастіше оснащувався саме двигуном 2.4.

Витрата пального (в літрах)
• місто: приблизно 10–11 л/100 км

• траса: приблизно 8–9 л/100 км

• комбінований режим: ≈ 9–10 л/100 км

Керованість і комфорт
Hyundai Tucson SEL 2019 забезпечує:

• м’яку й комфортну підвіску;

• стабільну поведінку на трасі;

• легке та передбачуване рульове управління;

• хорошу шумоізоляцію для свого класу;

• зручну посадку водія та пасажирів.

Авто орієнтоване на спокійну, комфортну їзду.

Комплектації / що дає версія SEL
У 2019 році Hyundai Tucson пропонувався у комплектаціях:

• SE;

SEL;

• SEL Plus;

• Limited;

• Ultimate.

Версія SEL додає у порівнянні з SE:
• двозонний клімат-контроль;

• легкосплавні диски;

• розширене мультимедійне оснащення;

• більше систем активної безпеки.

Оснащення (можливе/опційне)
Hyundai Tucson SEL 2019 може мати:

• підігрів передніх сидінь;

• підігрів керма;

• моніторинг сліпих зон;

• Rear Cross Traffic Alert;

• адаптивний круїз-контроль (у пакетах);

• електропривід багажника (рідко, залежно від ринку).

Системи безпеки
• ABS, ESP, повний комплект подушок безпеки;

• автоматичне екстрене гальмування;

• утримання в смузі руху;

• контроль сліпих зон;

• Rear Cross Traffic Alert;

• камера заднього виду.

Технології та інновації
• мультимедійна система з сенсорним екраном;

• Apple CarPlay та Android Auto;

• Bluetooth-з’єднання;

• електронні асистенти водія;

• датчики світла.

Висновок

Hyundai Tucson SEL 2019
— надійний і комфортний компактний кросовер з перевіреним бензиновим двигуном, просторим салоном і хорошим набором систем безпеки. Якщо купити Hyundai Tucson SEL 2019 з США з доставкою під ключ, отримаєш універсальний автомобіль для щоденних поїздок із правильним балансом комфорту та практичності.

Комплектація

Безпека
Центральний замок • Подушки безпеки • Антипробуксовочна система (ASR) • Антиблокувальна система (ABS)
Комфорт
Текстильний салон • Регулювання керма по висоті та по вильоту • Підігрів передніх сидінь • Мультикермо • Камера заднього виду • Денні ходові вогні • Датчик світла • Безключовий доступ • 2-зонний клімат-контроль
Мультимедіа
USB • AUX

Схожі пропозиції

$5 800*   /  260 130 грн
$4 800*   /  215 280 грн
$5 000*   /  224 250 грн
Не купуйте кота в мішку, довірте доставку авто з США професіоналам
НАВІГАЦІЯ
КОНТАКТИ
ПОПУЛЯРНЕ
Київ, Харків, Полтава, Дніпро
063 941 1973
* Вартість (ціна), вказана на автомобілі в США, надається виключно як приклад для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою) та може змінюватися. Остаточна вартість в гривнях розраховується за офіційним курсом НБУ на дату оплати та закріплюється в договорі. Для отримання детальної інформації про актуальну вартість у гривнях, будь ласка, звертайтеся за контактами, вказаними на сайті.
Ми в соцмережах:
© 2025